Dodany: 2013-05-14 10:44:08
 

Lakierowanie zębów Dbanie o zęby nie ogranicza się tylko do wizyt u dentysta kraków nowa huta. Potrzeba czegoś więcej znacznie więcej mianowicie konieczne jest zastosowanie środków zapobiegawczych powstawaniu próchnicy i częsta profilaktyka jamy ustnej.

 

W ramach profilaktyki jamy ustnej musimy stosować nie tylko różnego rodzaju preparaty do płukania jamy ustnej, ale też należy się poddawać zabiegom takim jak lakierowanie zębów przekonuje dentysta kraków nowa huta. W gabinecie dentysta kraków nowa huta można poddać się temu jakże złożonemu zabiegowi. Polega ona na najpierw dokładnym oczyszczeniu zębów a dopiero potem nakładany jest na nie lakier, lakier ma bardzo duże stężenie fluoru co wspomaga walkę z próchnicą i zachowanie zdrowych zębów na bardzo długi czas.

 

Lakierowanie jest procesem szybkim w swoim przebiegu trwa od pięciu do 10 minut. Daje ono nieporównywalnie większe korzyści niż inne metody higieny jamy ustnej z tej racji, że ma najwyższe stężenie fluoru. Fluor obniża ryzyko próchnicy a obecną zmniejsza o 25 %..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lakierowanie zębów
Nick: