Dodany: 2010-12-21 14:47:24
 

Wybielanie zębów metoda na piękny uśmiech?Wiele osób pragnie mieć piękny uśmiech. Piękny czyli przede wszystkim zdrowy a do tego jeszcze biały. Wybielanie zębów jest coraz bardziej popularne. Coraz częściej i coraz więcej osób udaje się do gabinetów dentystycznych, by stomatolog poznań ocenił czy możemy wybielić nasze zęby.

 

W jaki sposób to zrobić? Czy zdać się na wiedzę i doświadczenie jakie posiada stomatolog poznań zajmujący się tym na co dzień? Czy może spróbować samodzielnej kuracji za pomocą specyfików które można dostać w aptece czy też za pomocą internetu?

Niejeden stomatolog poznań odradzi nam wykonywanie jakichkolwiek zabiegów wybielających zęby. Dlaczego? Przede wszystkim każdy z tych zabiegów w pewnym stopni uszkadza nasze szkliwo i to już jest powód dla którego nie należy wykonywać takiego zabiegu.

Wiele osób stosuje samodzielnie metody wybielania zębów, kupują wybielające paski ze specjalnym żelem stomatologicznym, kupują różne preparaty na bazie światła ultrafioletowego. Wyniki? Są, jednak czy warto niszczyć swoje zęby dla chwilowego efektu białych zębów? .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wybielanie zębów metoda na piękny uśmiech?
Nick: