Dodany: 2013-09-02 14:02:31

 

Przeszczepy kościDentysta Wrocław musi w niektórych przypadkach przeprowadzić przeszczep kości. Wydawałoby się to niemożliwe, ale przy zastosowaniu najnowszych technologii, nie stanowi większego problemu. Metodę tę stosuje się przede wszystkim w przypadku traumatycznych urazów żuchwy i szczęki.

 

Dentysta Wrocław przy zabiegu przeszczepu kości stosuje specjalny materiał, który zastępuje materiał kostny jednocześnie pomagając mu się odbudować. Wynalezienie tego materiału było przełomowym momentem w leczeniu złamań oraz ubytków kostnych w żuchwie i szczęce. Rosnąca w ten sposób kość uzupełnia największe braki i wytwarza połączenie z drugą, co pozwala ostatecznie wyleczyć złamanie czy ubytki.

Dentysta Wrocław stosuje również specjalistyczną membranę, którą kładzie się na zniszczonej części kości i stymuluje rozwój tkanki kostnej. Ten sposób jest również niezwykle skuteczny i bardzo często stosowany przez dentysta Wrocław.

Oczywiście pacjent ma również wpływ na przebieg leczenia, chociaż w tym przypadku to dentysta Wrocław decyduje o metodzie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przeszczepy kości
Nick: