Dodany: 2013-05-15 13:19:39

 

ImplantyZęby niestety się psują kiedy wystarczy włożyć w miejscu ubytku plombę to nie ma w zasadzie problemu najmniejszego. Dużo gorzej ma się sytuacja w przypadku w którym ząb lub zęby nadają się do usunięcia lub leczenia kanałowego.

 

Te rodzaje leczenia są złożone i skomplikowane w prowadzeniu wyznaje dentysta nowa huta. Kiedy ząb musi zostać wyrwany na jego miejsce może zostać wstawiony implant czyli proteza zęba. To sztuczny ząb mimo, iż to nie jest nasz rdzenny ząb to może być równie dobry. Prawdziwy kłopot powstaje w sytuacji kiedy nie stać nas na protezę zęba wyznaje dentysta nowa huta.

 

W swojej pracy dentysta nowa huta musi często podejmować skomplikowane decyzje zmuszające nas do wyboru między możliwymi protezami. Implanty zębów są zawsze ostatecznością to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Ostateczne, ale wygodne choć drogie przestrzega dentysta nowa huta. Do wyboru mamy kilka materiałów z których możemy zrobić protezę między innymi porcelana. Potocznie jest uznawana za materiał nietrwały jednak daje radę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Implanty
Nick: