Dodany: 2013-09-02 14:15:38

 

Zabiegi stomatologiczne wykonywane w narkozieDentysta Wrocław w swojej pracy używa czasami również narkozy. Jest to spora ingerencja w organizm człowieka i może zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu, więc lekarze starają się jej unikać. Jest jednak kilka zabiegów, w których dentysta Wrocław jest zmuszony uśpić pacjenta.

 

Przede wszystkim wszystkie zabiegi chirurgiczne, jakie wykonuje chirurg szczękowy, wymagają wprowadzenia pacjenta w stan narkozy. Jest to zwykła operacja, więc pozostawienie pacjenta w stanie świadomości, przysporzyłoby mu wiele bólu.

Innym zabiegiem przeprowadzanym przez dentysta Wrocław, jest operacja zatoki szczękowo-twarzowej. Jest to bardzo poważny zabieg, który mocno ingeruje w organizm człowieka i niesie za sobą długi czas rekonwalescencji. Każdy dentysta Wrocław wprowadza w takiej sytuacji swojego pacjenta w stan narkozy.

Ostatnim i jednocześnie najbardziej znanym zabiegiem, jest oczywiście leczenie kanałowe. Rzecz jasna nie każdy zabieg tego rodzaju wymaga wprowadzenia pacjenta w stan narkozy, ale są takie przypadki, w których lekarz wie, że zabieg będzie długi i bolesny, więc usypia pacjenta, by oszczędzić mu niepotrzebnego cierpienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi stomatologiczne wykonywane w narkozie
Nick: