Dodany: 2010-12-21 14:49:57
 

Czym kierować się podczas wyboru odpowiednich dla nas artykułów stomatologicznych? Jak spośród kilkunastu rodzajów past do zębów i równie tylu szczoteczek do mycia zębów wybrać odpowiednia właśnie dla siebie. Rada numer jeden – nie próbujmy zastanawiać się nad tym zbyt szczegółowo.


Większość szczoteczek spełnia idealnie swoja podstawową funkcję czyli mycie zębów, wszystkie dodatkowe zalety są w większości chwytem marketingowym producentów niż rzeczywiście konieczną cechą czy dodatkiem.

Druga rady: należy udać się do stomatologa i zapytać, co nasz dentysta brodnica ma do powiedzenia na ten temat. Czy są jakieś wskazania do stosowania danego rodzaju szczoteczki?

Pamiętajmy, i to potwierdzi dentysta brodnica, aby sugerować się miękkością szczoteczek. Jeżeli mamy wrażliwe zęby i dziąsła warto używać szczoteczki miękkiej. Jeżeli nasze dziąsła często krwawią podczas mycia zębów nie używajmy dodatkowo nici dentystycznych lub róbmy to bardzo delikatnie. Dentysta brodnica na pewno tez doda by pamiętać o zmianie artykułów do czyszczenia zębów co dwa miesiące. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wybrać odpowiedni produkt dla siebie?
Nick: