Dodany: 2010-12-21 12:26:03
 

Chirurgia stomatologicznaJeżeli borykamy się z poważniejszym problemem dotyczącym naszych zębów musimy jak najszybciej udać się do dentysty. Najprawdopodobniej wcześniej czy później zmusi nas do tego silny ból, jednak większość osób niestety zabija ból lekami przeciwbólowymi i dosyć długi czas wstrzymuje się przed wizyta w gabinecie dentystycznym.


Jest to duży błąd i potwierdzi to każdy dentysta olsztyn. Jeżeli ból jest na tyle silny, że nie ustępuje pod wpływem zażycia leków przeciwbólowych może to oznaczać, ze niestety nasz za b jest już nie do uratowania i pozostaje nam tylko go wyrwać. Najprawdopodobniej nasz dentysta olsztyn skieruje nas do chirurga stomatologicznego, zwanego także chirurgiem szczękowym.

Specjaliści ci zajmują się najczęściej ekstrakcja zębów mądrości tzw ósemek oraz zębów trzonowych, których wyrwanie może wiązać się z komplikacjami, koniecznością nacięcia i zszycia dziąsła itd. Dentysta olsztyn kieruje nas do chirurga po to by zabieg przebiegł jak najsprawniej i najmniej boleśnie dla pacjenta. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chirurgia stomatologiczna
Nick: