Dodany: 2013-09-02 13:48:17

Leczenie ortopedyczne złamania żuchwyJednym z najgorszych urazów, jakie mogą nam się zdarzyć w przypadku szczęki, jest złamanie. Jest to uraz niezwykle długi i trudny w leczenie, a problem pojawia się już na początku, kiedy dentysta Wrocław musi naszą żuchwę unieruchomić. A na czym właściwie polega leczenie ortopedyczne złamania żuchwy​

 

Przede wszystkim, na początek dentysta Wrocław musi nam unieruchomić szczękę. To sprawia ogromny kłopot, szczególnie w kwestii jedzenia, przez dłuższy czas możemy zapomnieć o prawdziwych posiłkach.

Ponadto, dentysta Wrocław ocenia w jaki sposób unieruchomić żuchwę – czy będzie to szew czy szyna. Zastosowanie wszelkich dodatkowych materiałów, metal w szynie, jest zawsze trochę niebezpieczne, ale czasami nie ma innego wyjścia.

Decyzja stomatolog Wrocław zależy w dużej mierze od tego, z jakim rodzajem złamania ma do czynienia. Może to być złamanie pojedyncze, podwójne albo wieloodłamowe. Im bardziej skomplikowane złamanie, tym większe prawdopodobieństwo, że lekarz będzie zmuszony zastosować dodatkowe materiały do unieruchomienia żuchwy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie ortopedyczne złamania żuchwy
Nick: